Nowe mieszkania, Gdańsk i inne miasta oddają w różnym stanie!

Aby się tego dowiedzieć, musimy poświęcić naprawdę sporo czasu na dokładne przyglądnięcie się naszemu nowemu lokum. Pamiętajmy, że przeznaczenie sporej sumy pieniędzy na nowe mieszkania, daje nam pełne prawo upominania się o naprawienie ewentualnych usterek. Nowe mieszkania, Gdańsk i inne miasta proponują różnym ludziom, czasem może licząc na ich małą spostrzegawczość. Na nieuważnym odbiorze technicznym straci tylko i wyłącznie kupujący!

Najlepiej pojawić się na odbiór mieszkania z osobą towarzyszącą, znającą się na budowlance. Należy sprawdzić okna, parapety i podłogi. Pomierzyć kąty, poziomicom sprawdzić poziomy, a także sprawdzić czy działają urządzenia elektryczne. Ważne jest to czy okna są dobrze wyprofilowane i czy dzięki temu z łatwością można je otworzyć. Wszystkiemu trzeba się przyjrzeć, spisać i zgłosić deweloperowi.

Nowe mieszkania Gdańsk i inne miasta oferują zazwyczaj w wysokim standardzie, ale nie dajmy się zwieść. Nawet, gdy wydaje nam się, że firma deweloperska jest porządną i uczciwa, lepiej dmuchać na zimne i obejrzeć dokładnie wszystko - każdy zakątek nowego mieszkania. Do budowy nowych mieszkań, Gdańsk przykłada dużą wagę, co widać po wielu nowych inwestycjach. Ale to nie zwalnia z obowiązku bycia uważnym.

Istotna jest, dlatego pora dnia, w jakiej decydujemy się na przeprowadzanie ostatecznego przeglądu technicznego. Powinno się to odbywać przy świetle dziennym, bo wtedy wszystko dobrze widać i jesteśmy w stanie zauważyć nawet najmniejszą rysę na szybie. Trzeba pamiętać, że wszystko ma być zgodnie z umową a jak nie jest, to kupujący ma prawo pozwać do sądu dewelopera. I nie bójmy się z tego prawa korzystać, bo gra toczy się o naszą przyszłość!

Published by