Nowe mieszkania Gdańsk, czy te na rynku wtórnym?

Miasto Gdańsk w ostatnim okresie bardzo zdobyło na popularności. Nic dziwnego: rozwija się w szybkim tempie, było jednym z głównych miast na Euro 2012 oraz zawsze będzie chętnie odwiedzane, ze względu na bogatą ofertę turystyczną. Ponadto coraz ciekawsza oferta dla studentów przyciąga rzeszę młodych osób. Wobec tego wszystkiego mieszkania w tym mieście sprzedawane są w szybkim tempie, a i powstaje coraz więcej nowych mieszkań Gdańsk.

Przy zakupie tego typu nieruchomości zastanawiamy się, czy tez lepiej kupić nowe mieszkanie Gdańsk, czy skorzystać z oferty na rynku wtórnym? Decyzja nie jest wcale taka prosta, a jak to bywa w życiu wszystko ma swoje jasne, jak i ciemne strony. Nowe mieszkania Gdańsk są najczęściej położone z dala od centrum, natomiast te bliżej położone morza przerażają klientów swoją wygórowaną ceną.

Mieszkania na rynku wtórnym są najczęściej nieco tańsze, pomijając oczywiście te położone w samym centrum miasta. Nie mniej jednak mieszkania, które już posiadały swojego właściciela, w związku z tym, że powstały nieco wcześniej, niż nowe mieszkania Gdańsk, mają bardzo ciekawą lokalizacje. Połączenia komunikacji miejskiej z tych dzielnic są tak dogodne, że dotarcie gdziekolwiek nie stanowi problemu.

Published by