Nowe mieszkania gdańsk- o czym pamiętać przy odbiorze.

Jako kupujący nowe mieszkania gdańsk od dewelopera mamy pewne prawa, które należy egzekwować. Płacimy przecież za swoje lokum niemałe pieniądze, więc inwestor powinien wywiązać się należycie z umowy, która z nami zawarł. Tego właśnie dotyczy jedno z naszych praw, a mianowicie, że mieszkanie ma być dokładnie takie, jak to ustalono w umowie.

Poza tym naszym prawem jako kupującego jest przyprowadzenie ze sobą zatrudnionego, czy też zaprzyjaźnionego fachowca, który oceni, czy mieszkanie nie ma usterek. Uczyni to skrupulatnie oraz kompleksowo. Wszystkie wykryte wady ma obowiązek usunąć deweloper na swój koszt.

Z tego właśnie względu jest tak ważne, by znać swoje prawa, kiedy kupujemy nowe mieszkania gdańsk. Jeżeli nie będziemy ich świadomi, albo zaniedbamy ich egzekwowanie, może to wyjść nam tylko i wyłącznie na szkodę. Nie możemy wyjść z założenia, że zaufamy deweloperowi, ponieważ obok tych uczciwych trafiają się nieraz nierzetelni, a poza tym mogą popełnić błędy, które się każdemu zdarzają.

Nim nowe mieszkanie gdańsk w pełni zostanie przez nas przejęte, skorzystajmy ze swoich licznych przywilejów jako kupujący. To prawo zostało ustalone dla naszego dobra i nie wolno z niego rezygnować.

Published by